وب سرویس USSD

کاربرد کد USSD  در خصوص شرکت های دولتی و خصوصی

 

مدیران می توانند از طریق وب سرویس USSD برای بخشهای مختلف شرکت خود منو تعریف کنند و همچنین کارمندان و کاربران خدمات شما می توانند از طریق USSD درخواستهای خود را ثبت کنند . از دیگر امکانات خوب  وب سرویس  USSD دسترسی آسان کاربران شما به راههای ارتباطی شرکت یا سازمان، ارسال پیامک هوشمند صوتی و متنی، ثبت هوشمند شماره مشتریان ، نظر سنجی ، قرعه کشی ، انتقادات و پیشنهادات ، ثبت قرار ملاقات و جلسات ، پرداخت می باشد.

Ussd یک پروتکل استاندارد بین المللی و  برگرفته از Unstructured Supplementary Service Dataبه معنای ارسال پیام از طریق کد دستوری یک روش ارسال پیام در شبکه  GSM می‌باشد.این روش بر مبنای تعامل با سرور اپراتورهای موبایل ( Home Location Register ) استوار است.

ثبت انتقادات و پیشنهادات در کد USSD

یکی دیگر از خدمات خوب کدهای ussd امکان انتقادات پیشنهادات و نظرات کاربران می باشد. بعد از ارسال نظرات صاحب این وب سرویس ussd می توانند وارد بخش مدیریت کد ussd شود و بر روی گزارش نظرات کلیک نمایند.

سرویس پرداخت USSD از طریق وب سرویس

شما میتوانید با استفاد از این سرویس امکان پرداخت مشتریان خود را در بستر USSD فراهم نمایید .

مسیر یابی از طریق USSD

شما می توانید محل کسب و کار خود را برروی نقشه ثبت کنید و مشتریان شما با شماره گیری کد USSD شما و ورود به بخش مسیر یابی از محلی که هستند تا کسب و کار شما هدایت شوند .

ثبت درخواست مشتریان در بستر ussd

مشتریانش در بستر ussd  می‌تواند درخواست سفارشات خود را از طریق کد ussd مدیریت نماید یا می‌تواند دریافت نوبت از مشتریانش را بگیرد و به آنها نوبت دهی کند .

برخی از امکانات USSD

کلیک برای مشاهده ویدیو

ثبت درخواست ussd

برای سفارش برنامه نویس کد USSD خود با ما تماس بگیرید