فروش و برنامه نویسی وب سرویس پنل های اس ام اس ( رایگان ) و یو اس اس دی  (#…*6655* USSD )

 


 

  • واگذاری سامانه پیامکی به صورت کاملا رایگان به همراه پنل ارسال کاملا رایگان و شما تنها کافیست که پنل خود را با توجه به تعرفه به تعداد صفحات و تعداد ارسال های خود شارژ نمایید تا بتوانید به صورت تک و یا عمره و یا ارسال زمان دار، پیامک های خود را نیز ارسال نمایید . در سامانه ما ارسال به بلک لیست و کسانی که پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند نیز محیا می باشد .

 

  • واگذاری و برنامه نویسی سامانه وب سرویس یو اس اس دی ( USSD ) از طریق شرکت آی نوتی و پیش شماره #کد خریداری شده*6655* که تمامی امکانات از قبیل خرید شارژ، پرداخت پول با مبلغ درخواستی، نوبت دهی و رزرو، استعلام از دیتابیس،درباره ما،تماس با ما و … را شامل می شود و خیلی از کارهایی که شاید نیاز به انجام آن از طرق فیزیکی می باشد را می توانیم از این طریق با پرتیژ خاص با هزینه پایین تبدیل به یک کار الکترونیکی کنیم.

 

  • یکی دیگر از کارهای ما واگذاری عاملیت کارت ویزیت الکترونیکی می باشد که شما از طریق آن می توانید با ارسال کلمه رزرو شده به شماره 10008590 اطلاعاتی که در پنل خود به این سامانه داده اید اعم از شماره تماس، آدرس، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت و … را به تماس گیرنده به صورت اتوماتیک وار پیامک کنید . این امر باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ و وقت و همچنین تبلیغات گسترده تر خواهد بود .

 


 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد وب سرویس USSD ، صفحه USSD چیست و صفحه وب سرویس USSD را مطالعه نمایید