تعریف کوتاه از تکنولوژیکدهای USSD و دلایلی که ما از آن استفاده می کنیم

USSD یک پروتکل استاندارد بین المللی و برگرفته از Unstructured Supplementary Service Data به معنای ارسال پیام از طریق کد دستوری ، یک روش ارسال پیام در شبکه GSM می‌باشد.این روش بر مبنای تعامل با سرور اپراتورهای موبایل (Home Location Register) استوار است.

در این روش داده ارسالی به سرور بدون ذخیره سازی ، پاسخ داده می شود. به این روش اصطلاحاً Session- Based گویند، بدین معنی که بلافاصله پس از دریافت یک درخواست USSD از موبایل، یک ناحیه کاری توسط سرور برای درخواست رسیده ایجاد می شود و نرم افزار شروع به برقراری ارتباط با موبایل مربوطه می نماید.

در این روش که بر مبنای منوبندی(Menu Based) می باشد، مشتری ابتدا با ارسال یک درخواست به شکل *…# به شبکه امکان مشاهده گزینه هایی را به صورت منویی دارد و با انتخاب شماره هر کدام از منوها و ارسال به سرور شبکه درخواست خود را مطرح می نماید و سرور شبکه با دریافت این شماره و با استفاده از ناحیه کاری ایجاد شده مراحل درخواست مشتری را به سمت مربوطه هدایت می نماید.

امنیت بالا در انتقال اطلاعات

تبادل اطلاعات از طریق باند LTE اپراتور ها و سرور های اختصاصی آی نوتی بر روی بستری امن و جدا از اینترنت انجام می شود

ارزش افزوده

استفاده از خدمات USSD برخلاف استفاده از دیگر خدمات مخابراتی برای مشتریان و صاحبان آنها هیچگونه هزینه ای ندارد

سرعت بالا در پاسخگویی

داده های ارسالی بدون ذخیره در سرور و با سرعت 1000 مگابایت بر ثانیه ارسال می شود

لیست قیمت کد های USSD

مجموعه آی نوتی جهت تکریم مشتریان و آشنایی بیشتر با کیفیت و خدمات بر بستر سرویس USSD تمامی ماژول های عمومی را به مدت یک ساعت فعال می نماید و این امکان را به مشتریان خود میدهد تا بتوانند از خدمات موجود استفاده و آنها را تست نمایند.

 برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با شماره های شرکت تماس بگیرید